İstanbuldan Şanlıurfaya Nakliye

Evden Eve Nakliyat | Ofis Taşıma | Eşya Depolama

İstanbuldan Şanlıurfaya Nakliye

İstanbuldan Şanlıurfaya Nakliye hizmeti sunmaktayız. iller arası mesefayi baz alarak en uygun fiyatları müşterilerimize sunmaya çalışıyoruz.
Kendini sürekli geliştiren firmamız taşımasını yaptığı bütün işlerde deneyim ve tecrübesini dahada arttırmaktadır.
Teknoloji ve deneyimi beraber harmanlayarak şehirlerarası nakliye hizmetini kusursuz bir şekilde sunmaktan gurur duymaktayız.
Ev taşımanın yanı sıra, ofis taşıma, parça eşya taşıma gibi alanlarda da türkiyenin tüm illerinde çalışma imkanımız vardır.
İstanbuldan Şanlıurfaya Nakliye işleri genellikle kamu personelinin tayin zamanlarında yoğunlaşmaktadır. İstanbuldan Şanlıurfa a, Şanlıurfa dan da istanbul a aylık bir çok sefer düzenlemekteyiz.
Tayin ve atamaların yoğun olduğu dönemlerde 20 araçlık filomuzla, sorunsuz bir şekilde nakliyat hizmetini gerçekleştirmekteyiz. İstanbul Akdeniz nakliyat ülkemizin tüm il ve ilçelerine hizmet vermekle ilgili olan tüm belgelere sahiptir.
Sizden istediğimiz, taşınma işlemi yapılmadan 10 gün önce bizden expertiz talep etmenizdir. Ekip arkadaşlarımız bu süre zarfında, taşınacak eşyayı yerinde tespit edip edip, eşyalarınızınsorunsuz bir şekilde nakil edilmesini sağlayacak işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlayacaklardır.