İstanbul Iğdır Nakliyat

Evden Eve Nakliyat | Ofis Taşıma | Eşya Depolama

İstanbul Iğdır Nakliyat

İstanbul’da Anadolu ve Avrupa yakalarında bulunan nakliyat ofislerimizden öncelikle iller arası taşınması yapılacak olan eşyanın keşfini gerçekleştiriyoruz. Keşfi yapılan eşyanın taşınması daha sağlıklı ve daha programlı olarak gerçekleşir. İstanbul’da bulunan eşyalarınızın Iğdır’a taşınma süreçlerinde sizlere memnuniyet ile destek olabilecek nakliye ekiplerimiz eşyalarınızı hassasiyetle taşıyacaklardır.

İstanbul merkez ofisli olan İstanbul Akdeniz Nakliyat firmamız kendi bünyesinde bulunan ekipleri ile tüm Türkiye’de şehirler arası evden eve nakliyat, ofis taşıma ve parça eşya taşıma hizmetlerini sürdürmektedir. Şehirler arası eşya taşıma taleplerinde her anlaşılan müşteri ile sözleşme imzalanır ve nakliye sigortası yapılmaktadır. Yapılan sözleşme ile müşteri ve nakliyat firması haklarını güvence altına alır, aksi bir durumda mağduriyet yaşanmaz.

İstanbul Iğdır Parsiyel Eşya Taşıma

evden eve nakliye
evden eve nakliye

İstanbul Iğdır nakliyat veya Iğdır İstanbul arası nakliye taleplerinizde yol güzergahında bulunan Erzurum, Erzincan gibi yakın illere olan taşımalarda ise bir araya getirerek parsiyel taşıma hizmeti olarak nakliye sevkıyatını sürdürmekteyiz. Parsiyel (parça eşya) taşıma, aynı yol güzergahına taşınacak olan eşyaların bir araya getirilerek taşınmasıdır. Parsiyel eşya taşıma talepleriniz; ev eşyası, ofis eşyası, çeyiz eşyası, öğrenci eşyası, bekar eşyası, ambar yük, tek parça eşya taşıma taleplerinden oluşmaktadır.

İstanbul Iğdır parsiyel taşıma taleplerinizde İstanbul Akdeniz Nakliyat firmamızı taşıma tarihinden muhakkak 15 gün öncesinden aramanız gereklidir. Parsiyel taşımalarda özellikle uzak mesafelerde programın sürdürülmesi ve araç içerisi eşya programının yapılması şarttır. Bu sebeple muhakkak taşıma tarihinden önce aramalısınız.