Depolama

Evden Eve Nakliyat | Ofis Taşıma | Eşya Depolama

Eşya Depolama

Akdeniz evden eve nakliyat firmamız eşya depolama ihtiyaçlarınızda sizler için uygun koşullarda eşyalarınızı dilediğiniz sürelerde sigortalı olarak depolanmaktadır.

İstanbul  Akdeniz Nakliyat depolama hizmetinde , dayanıksız , yanıcı , yasa dışı , yada canlı olmadığı sürece hemen hemen her eşyi kabul etmektedir. Depolama hizmeti eşyalarınızın kaplamış olduğu alan ve kilo hesaplaması ile ücretlendirilir.

Depolama fiyatları ile ilgili bu şekilde bir bütçe belirleyebilirsiniz. Sigorta işlemleri evden eve nakliyat depolama firması tarafından yada sizin tarafınızdan getirilen sigortacı tarafından uyarlanabilir. Eşyalarınızın depolarımıza tesliminden sonra size detaylı bir envanter verilecektir.

Bu sayede teslim aldığınız da eksik eşyalarınızı kolay bir şekilde belirleyebilirsiniz. Eşya depolama , nakliyat sektörünün en önemli çalışmalarından biridir. Depolama hizmeti içerisinde Eşya depolama , iş yeri depolama , depo taşıma hizmetleri sunulabilir.

Siz de eşyalarınız için depolama hizmetinden faydalanmak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sorunsuz hizmeti , uygun fiyatlar ile çözümleyin. Diğer makalemizde,  depolama hizmeti ile ilgili bilgi alabilirsiniz.